O nas
 

O  Missunderstood

Uważam, że najważniejszą rzeczą w życiu jest być szczęśliwym, ale na swój własny sposób. Ta marka to nie tylko produkt, w który wierzę, ale również chęć mówienia do innych. Bo jeśli uda mi się chociaż jedną osobę nakłonić do pójścia za swoim szczęściem i nabrania odwagi do bycia sobą, to całe to przedsięwzięcie było warte pracy.

Eleganckie skarpetki - produkt wynikający z potrzeby 

Sobota wieczór, wybierasz się do przyjaciół. To jeden z tych dni, gdy masz ochotę wyglądać wyjątkowo. Zakładasz zwiewną bluzkę, eleganckie spodnie. Makijaż zrobiony, nawet fryzura ułożona nieco inaczej niż zazwyczaj. Jednak co zakładasz na stopy? No właśnie. Alternatyw dla bawełnianych skarpetek jest niewiele, a nic tak nie psuje efektu eleganckiej stylizacji, jak ten mały, ale ważny element garderoby. Wybór eleganckich skarpetek na naszym rodzimym rynku jest skąpy i trudno było mi znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Postanowiłam więc sama stworzyć coś, co sprawdzi się zarówno na wyjątkowe okazje, jak i codzienność. 

Ręcznie szyte - z dbałością o szczegół

Najpierw szuflady wypełniło wiele różnych projektów skarpetek. Później przyszedł czas na ich realizację - wybór odpowiednich materiałów, poszukiwania szwalni, która podjęłaby się uszycia, jak się okazało, wcale niełatwego produktu. Delikatność wybranych materiałów daje komfort noszenia, ale i wymusza ogromną uwagę i precyzję podczas szycia. Dodatkowe elementy czy przeszycia to ręczna robota i czasochłonna dbałość o każdy szczegół. To wszystko jednak sprawia, że eleganckie skarpetki Missunderstood to produkty unikatowe i wyjątkowe. Najwyższa jakość i precyzja wykonania gwarantuję, że będzie to produkt wielokrotnego użytku, a odpowiednio traktowany podczas prania i suszenia posłuży na kilka sezonów.

Be more you

To hasło, które będzie przyświecać tej marce od samego początku. Dlaczego właśnie ono? Bo zbyt wiele osób wywiera presję na to, jak powinniśmy wyglądać i jak powinniśmy się zachowywać. Boimy się być sobą w obawie o ocenianie. Nieustannie porównujemy się do innych osób oraz do obrazów, które widujemy na ekranie czy w Internecie. A wszystko to niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Wzmaga za to w nas poczucie winy, kompleksy i umacnia stereotypy. „Be more you” to filozofia, która nie tylko ma dodawać odwagi do wyglądania jak się chce, ale i do podążania w życiu za swoimi wartościami z mocno podniesioną głową.

#MissunderstoodGirl

Jak w każdej marce, najważniejsi są jej odbiorcy. To, jak nosicie nasze skarpetki, jak tworzycie stylizacje, co wybieracie i co lubicie, jest podstawą naszego tworzenia. Chcemy, by nasze produkty nabrały duszy. W końcu nikt tak realnie nie zaprezentuje produktu, jak osoby, które go użytkują. Dlatego mocno stawiamy na współtworzenie treści przez Was! Oznaczajcie zdjęcia z naszymi produktami hashtagiem #missunderstoodgirl. Chętnie będziemy pokazywać je w naszych social mediach, a najładniejsze zdjęcia trafią na stronę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl